Co je to SIP-based VoIP?

SIP (Session Initiation Protocol) je protokol aplikační vrstvy pro zahájení, úpravu a ukončení interaktivní uživatelské relace, která zahrnuje multimediální prvky, jako jsou video, hlas, rychlé zasílání zpráv, hry online a virtuální realita. Jinými slovy, jedná se o systém s korespondenčním provozem používaný pro odesílání a příjem datových souborů přes Internet. SIP je otevřený standard, který umožňuje větší vzájemnou funkceschopnost mezi poskytovateli služeb založených na protokolu SIP.

Adaptéry VoIP založeného na protokolu SIP připojují stávající telefon k Internetu přes hardware, obvykle router, telefonní adaptér nebo telefon IP. K tomu je nutné zaplatit předplatné poskytovateli služeb, jako je Vonage® nebo AT&T CallVantageSM.

Jak produkty společnosti USRobotics pracují s VoIP založeným na protokolu SIP?

Společnost USRobotics nabízí poskytovatelům služeb bezdrátové routery VoIP pro použití v existujících sítích VoIP. Směrovače jsou vybaveny porty LAN a WAN, porty pro mikrotelefon a porty pro telefonní linky, takže účastníci mohou využít širokopásmové připojení pro přenos hlasu i dat. Uživatelé mohou sdílet připojení k Internetu bezdrátově, zabezpečit síť integrovanou pokročilou bránou firewall a přijímat hlasové hovory, pokud jsou zaregistrováni u poskytovatele služeb VoIP. Společnost USRobotics dodává poskytovatelům služeb spolehlivé, snadno instalovatelné a použitelné a bezpečné routery VoIP určené pro instalaci v domech zákazníků nebo v malých domácích kancelářích.

A co tísňové volání?