Netphones

Netphone Nedir?

Evde veya ofiste iki ana tür VoIP kullanımı vardır – internet telefonuve SIP bazlı. İnternet telefonları, bilgisayarınızı telefona dönüştüren yazılım uygulamalarıdır. Yazılımlar geleneksel olarak ücretsizdirler, internetten yüklenebilirler ve sadece aktif bir internet bağlantısı ve ses kapasitesi gerekir. Ses ve görüşme kalitesini geliştirmek için görüşmelerde bir ahize ya da kulaklık kullanır.

Skype internet iletişimi konusunda dünyanın en hızlı büyüyen hizmetidir. Dünyanın her yerinden ücretsiz konuşmaya olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Skype, kullanıcılara geniş bantlı internet bağlantısı kullanarak ses kalitesi yüksek, ücretsiz konuşma yapma olanağı verir.

USRobotics ürünleri Skype ile nasıl çalışır?

Skype sertifikalı ve Skype uyumlu kullanımı kolay USRobotics ürünleri, Skype’den Skype’ye ses kalitesi yüksek telefon görüşmesi yapmak için Skype yazılımı ile doğrudan etkileşime girmek üzere tasarlanmıştır. USB internet telefonları ve USB internet hoparlörleri bilgisayarınıza doğrudan USB 1.1 veya 2.0 portlarından bağlanır ve ücretsiz Skype konuşmaları yapmanızı ve diğer Skype kullanıcılarından Skype çağrıları almanızı sağlar.

What is SIP-based VoIP?