Netphone

Co to jest Netphone?

Telefony sieciowe (ang. netphones lub softphones) to aplikacje, które zamieniają komputer w telefon. Aplikacje te zazwyczaj są bezpłatne, można je pobrać z Internetu i nie wymagają niczego, poza aktywnym połączeniem z Internetem oraz funkcjami dźwiękowymi. Aby poprawić jakość dźwięku podczas rozmów, większość użytkowników korzysta ze słuchawki lub zestawu słuchawkowego.

Skype to najszybciej na świecie rozwijająca się usługa komunikacji przez Internet. To oprogramowanie, które pozwala ludziom z całego świata rozmawiać za darmo. Skype umożliwia użytkownikom bezpłatne, dobrej jakości połączenia, z wykorzystaniem szerokopasmowego połączenia z Internetem.

Jak produkty USRobotics współpracują z usługą Skype?

CertyfikowaneprzezfirmęSkypei zgodnez oprogramowaniem Skype produkty USRobotics pozwalają na połączenia Skype-Skype, które są dobrej jakości, łatwe w obsłudze i przypominają tradycyjną telefonię. Po podłączeniu telefonów USB Internet Phone oraz USB Internet Speakerphone bezpośrednio do portów USB 1.1 lub 2.0 w komputerze można nawiązywać i odbierać połączenia Skype z innymi użytkownikami usługi Skype.

What is SIP-based VoIP?