Netphones

Co je to Netphone?

Netphone, označované také jako softwarové telefony, jsou softwarové aplikace, které přemění počítač na telefon. Software je obvykle zdarma, lze jej stáhnout z Internetu a nevyžaduje nic jiného, než aktivní připojení k Internetu a schopnost zachycovat a přehrávat zvuk. Ke zlepšení kvality zvuku a hovoru většina lidí používá při hovorech mikrotelefon nebo náhlavní soupravu.

Systém Skype je celosvětově nejrychleji se rozvíjející služba pro komunikaci přes Internet. Jedná se o software, který je zdarma a umožňuje lidem na celém světě volat zdarma. Software Skype poskytuje uživatelům možnost uskutečňovat jasně slyšitelné hovory zdarma pomocí širokopásmového připojení k Internetu.

Jak produkty společnosti USRobotics pracují se softwarem Skype?

Produkty společnosti USRobotics certifikované pro použití se softwarem Skype nebo kompatibilní se softwarem Skype jsou navrženy tak, aby se propojily přímo s tímto softwarem a umožnily uskutečňovat hovory mezi dvěma uživateli systému Skype, jasně slyšitelné, snadno ovladatelné a přesně jako při klasickém volání. Internetové telefony USB Internet Phone a USB Internet Speakerphone připojte přímo do portů USB 1.1 nebo 2.0 počítače, a umožněte tak uskutečňování hovorů zdarma v systému Skype a přijímání hovorů zdarma od libovolného jiného uživatele systému Skype.

What is SIP-based VoIP?