3 Bilgisayar'dan fazlasını nasıl bağlarım ?

2 veya 3 Pc ile Kablosuz bir ağ kurduğunuzda ve bir Erişim Noktası kullanmadığınızda, ağınız peer-to-peer veya ad-hoc modunda çalışacaktır. Fakat, 3'ten fazla Pc'niz var ise, ağınız infrastructure modunda çalışmalıdır: bir Erişim Noktasına ihtiyacınız vardır.
Bir Erişim Noktasına sahip olmanız Pc'ler arasındaki iletişimi kaybetmeden menzillerini arttırmanıza olanak sağlıyacaktır. Her Erişim Noktası 20 Pc'ye kadar destek sağlar. Erişim Noktanızı Genişbant Internet bağlantısına sahip olan Pc'nize bağlıyabilir, ve diğer Pc'ler ile hızlı Internet keyfinizi paylaşabilirsiniz.
Erişim Noktasını bir Router'a bağlıyarak ağınızı daha esnek bir hale getirebilirsiniz. Bu şekilde yaparak, Internet'e girmek veya Firewall kullanmak için bir Pc'ye ihtiyacınız kalmıyacaktır

Aslında daha da güzeli bu 2 cihazın birleşimi bir kablosuz router edinebilirsiniz ! 4 farklı ürünü tek bir üründe topladık: kablosuz erişim noktası, router, 3 port Ethernet switch, print server. Kablosuz bir router size maksimum esneklik, performans, ve fonksiyonellik katar:

  • Genişbant erişiminizi paylaştırır.
  • Dahili bir Firewall ile ağınızı korur.
  • Yedek bir bağlantı şekli olarak Dial-up bağlantı yapmanızı ve devreye girmesini sağlar
  • Yazıcınızı Kablosuz olarak paylaştırın.
Kablosuz bir ağ kullanmaya niyetliyseniz , onu nasıl güvenli hale getireceğenizi okumanızı , tavsiye ederiz veya başka hang seçenekleriniz olduğuna bakmanızı öneririz.

Oyun konsolumu Ağ'ıma nasıl bağlarım ?