LC 10/1 Gigabit SR/SX Multi-Mode Fiber Network Tap (50 Micron 50/50 Split)

With 1 network Connection and 1 Monitor Connection

Genel Bakış ve Özellikler     Spesifikasyonlar     Bilgi Dokümanı     Destek

Teknik Özellikler

Fiziksel

  • Metal 1U şasi
  • 2 adet TX/RX LC Fiber Ağ Portu
  • 2 adet simplex TX LC Fiber Monitör Portu

Fiber

  • LC Fiber soketleri
  • 50/50 bölüm oranı
  • 4.0 dB Giriş Loss
  • SR: 50 mikron fiber çapı, dalga boyu 850 nm
  • SX: 50 mikron fiber çapı, dalga boyu 850 nm
  • LR: 9 mikron fiber çapı, dalga boyu 1310/1550 nm
  • LX: 9 mikron fiber çapı, dalga boyu 1310/1550 nm

Çevre Özellikleri

  • Sıcaklık:
    • Çalışma Sıcaklığı: 0° ila 40° C
    • Depolama Sıcaklığı: -30° ila 65° C
  • Nem Oranı: Çalışma veya depolamada yoğuşmasız %95'in altında

Resmi Onaylar ve Sertifikalar

  • CE onaylı
  • RoHS uyumlu
  • WEEE uyumlu

Paket Ebatları/Ağırlığı

  • 34,29 x 26,67 x 3,17 cm
  • 0,91 kg

Ürün Ebatları/Ağırlığı

  • 2,8 x 14,6 x 14,6 cm rack adaptörüyle
  • 0,29 kg

Paket İçeriği

  • USRobotics Fiber Tap ve rack montaj braketi

Ürün Numaraları

  • USR4515LC 10/1 Gigabit SR/SX Multimode Fiber Tap (50 Micron 50/50)
  • USR4516LC 10/1 Gigabit LR/SX Singlemode Fiber Tap (9 Micron 50/50)
  • USR4500-RMK Opsiyonel 3 Ünite 1U Dinleme Noktası Rack Montaj Şasisi

Garanti Koşulları

Satın alma tarihinden itibaren iki yıl üretici garantisi vardır. Tüm garanti koşulları için tıklayın..

Bu ürün kullanıcı güvenliği bakımından test edilmiştir ve CE işareti, uyum ve güvenlik standartlarına uygundur.


Availability

LC 10/1 Gigabit SR/SX Multi-Mode Fiber Network Tap (50 Micron 50/50 Split)
Satin al

Ürün Kodu : USR4515LC
Approved for EU, UAE

Additional Availability

United States
Canada- Not Available
Asia Pacific- Not Available
Latin America- Not Available

İletişim

  • Tel:
    +90 (0)212 - 863 25 35